Pożegnanie przedszkola w grupie SKRZATY

Dnia 19 czerwca dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej SKRZATY żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji.

Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach przedszkolaki powitały zebranych gości. Na pożegnanie "zerówki" przygotowa'liśmy dla naszych gości nietypowe przedstawienie. Było to humorystyczne sprawozdanie z czterech wspólnie spędzonych lat w przedszkolu. Z przedstawienia wynikało, że mimo rozstania, przyjaźń pozostanie już na zawsze...Oczywiście w czasie występu nie zabrakło wesołych piosenek i tańców. Cały występ zakończyliśmy dostojnym POLONEZEM. Wyszło super !!!

 Zwieńczeniem naszej pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Zarówno nasi mali bohaterowie dnia, jak i ich niesamowici rodzice, otrzymali z rąk Pani Dyrektor Marzeny Król i Pani Wychowawczyni w pełni zasłużone podziękowania. Od Pani Burmistrz Miasta Lubawka Ewy Kocemby dzieci otrzymały plakietki "Przyjaciela Gminy". Gościem, który Nas odwiedził był Pan Michał Ołdak Przewodniczący Rady Miasta Lubawka, który wręczył dzieciom torbę pełną słodkości. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!