Wycieczka do Cyrklandu w Miłkowie

13 czerwca 2019 r. przedszkolaki z grupy Krasnoludki? uczestniczyły w wycieczce do Cyrklandu w Miłkowie k. Karpacza. To tutaj rozbity został namiot cyrkowy, w którym można obejrzeć popisy dziecięcej grupy artystów (żonglerów i akrobatów). Cyrkland to kolorowe, bajkowe miejsce, które przeniosło dzieci do cyrkowego świata iluzji, ewolucji, sztuczek i akrobacji. Każdy mógł zamienić się w cyrkowca i spróbować swoich sił na mini warsztatach cyrkowych. Na dzieci czekały takie atrakcje jak: skoki na trampolinie, animacje przy muzyce, spacer na linie poziomej i inne.                Następnie wszyscy przebrani w bajkowe stroje obejrzeliśmy program artystyczny, a potem braliśmy udział w animacjach tanecznych. Na zakończenie mali cyrkowcy posilili się pyszną pizzą z pieca i ciepłą herbatką. Do dziś chyba zagadką pozostaje, a jaki sposób iluzjonista wyczarowywał? szczura, świecące kuleczki, piłeczki i kolorowe książeczki. Spektakl zapiera dech w piersiach.