Uwaga! Ważny komunikat

Szanowni Państwo Rodzice/Opiekunowie dzieci Przedszkola

w ZSP w Lubawce

Jak wiecie Państwo, z informacji w środkach masowego przekazu nadal trwają rozmowy strony rządowej i związkowej w sprawie podwyżek wynagrodzenia dla nauczycieli. Kolejne zaplanowane zostały na piątek  tj. 5.04.2019r. Oczekujemy na pozytywny finał tych rozmów.

Efekt ustaleń będzie skutkował organizacją pracy w Przedszkolu  na kolejne dni przyszłego tygodnia. W zależności od wyników rozmów podejmę decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktyczno - wychowawczych po oficjalnym piątkowym komunikacie.

W przypadku braku uzgodnień obu stron, od poniedziałku 8.04.2019r.  w przedszkolu planowana jest akcja strajkowa nauczycieli. Dlatego, w takim przypadku zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie we własnym zakresie opieki nad Waszym dzieckiem w okresie potencjalnego strajku.

O ostatecznym sposobie organizacji zajęć zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie poprzez stronę internetową naszego przedszkola najpóźniej do niedzieli tj. 7.04.2019r. do godz. 20:00. Proszę o bieżące śledzenie komunikatów.

Arkadiusz Rzepka

Dyrektor ZSP w Lubawce

Wzór oświadczenia do pobrania znajduje się w zakłdce "Dla rodziców"