Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Dziś  przedszkolaki ze wszystkich grup obchodziły Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Celem tego spotkania było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, poznanie postaci i przygód Kubusia Puchatka, kształtowanie uważnego słuchania i wykonywania poleceń. Dzieci na tą uroczystość przygotowały wraz z rodzicami opaski z wybraną przez siebie postacią z bajki Kubuś Puchatek. W tym dniu czekało na nich  wiele ciekawych niespodzianek. Pani Ela Oleksy- Stawinoga wraz z panią Justyną Król przygotowały dla dzieci wiele zadań i zabaw ruchowych między innymi : zagadki o postaciach, wyścigi rzędów, mycie Kłapouchego, uzupełnianie rysunku w grupach, zabawy do Kubusiowej piosenki "Gdy poczujesz szczęścia smak". Po zakończonych zabawach dzieci otrzymały małe co nieco od Pani Eli. My przekazaliśmy podziękowanie za zorganizowanie nam Dnia Kubusia Puchatka.