Walentynki w grupach /SMERFY i SKRZATY/

14 lutego 2019 roku był dla pięcio i sześciolatków  z naszego przedszkola prawdziwym, dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w wesołych zabawach związanych z Walentynkami m.in.:  uczestniczyły w licznych tańcach integracyjnych, przenosiły za pomoca rurki papierowe serca, wykonały z papierowych serc walentynkową gąsienicę, bawiły się z chustą animacyjną. Podczas imprezy nie zabrakło spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko  z grupy SKRZATY otrzymało walentynkę: pysznego lizaka i balonika od pani. SMERFY wykonały papierową Walentynkę, którą wręczyły koledze z grupy.  Dzień Walentynkowy w najstarszych grupach z pewnością można zaliczyć do udanego.