Mikołaj w Przedszkolu przy ul. Dworcowej 27

Nasze Przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci miały okazję porozmawiać, odpowiadać na pytania. Przedszkolaki zapewniły gościa, że są grzeczne.  Wspólnie tańcząc, śpiewając  wesoło się bawiły, spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.  Na koniec  Święty Mikołaj zostawił dzieciom  wspaniałe prezenty.  Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!