Spotkanie z policjantem

26 września grupy Smerfy i Skrzaty odwiedził tata Lenki,  mł. asp Łukasz Fecko. Pan policjant przekazał dzieciom cenne wskazówki na temat bezpiecznego zachowania na drodze, uczył reagowania na spotkania z nieznajomymi, wzywania pomocy numerem alarmowym 112. Dzieci ćwiczyłu bezpieczne pozycje drzewa i żółwika pomocne podczas spotkania z agresywnym psem. Pan policjant pokazał dzieciom akcesoria takie jak: pałka, kajdanki, broń, legitymacja służbowa, mundur. Podczas spaceru na przejście dla pieszych uczył dzieci prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Na zakończenie dzieci mogły z bliska obejrzeć samochód  i posłuchać syreny policyjnej. Zajęcia były dla dzieci bardzo interesyjące i pouczające. W podziekowaniu przedszkolaki wręczyły panu policjantowi pamiątkowy dyplom i obrazek jesiennego drzewa.