Spotkanie z Komisarzem Lwem i Mrówką z Pagazu

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze z policji wraz z przedstawicielami firmy Pagaz odwiedzili dzieci w Przedszkolu przy ul. Dworcowej i w Przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej. Dzieci miały okazję zapznać sie z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Wspólnie z Komisarzem Lwem i Mrówką z firmy Pagaz przedszkolaki przećwiczyły przechodzenie przez jezdnię. Pani policjant wytłumaczyła jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.

Firma Pagaz przekazała dla wszystkich dzieci odblaski z logo firmy, balony i cukierki oraz kamizelki odblaskowe, które dzieci zakładają podczas spacerów i wycieczek.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę oraz upominki.