Szkolenie modułowe związane z rozwojem form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Gminie Lubawka

Szanowni Państwo,

w dniach 26-28 września 2018 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyło się bezpłatne szkolenie, w którym uczestniczyli przedstawiciele: Urzędu Miasta Lubawka, Urzędu Gminy w Kamiennej Górze, pracowników szkół z Gimy Lubawka i Domu Kultury w Lubawce w ramach projektu pt. "Makroregion południowy zdobywa K 3 - podnosi kompetencje przedstawicieli samorządów gmin i gminnych jednostek organizacyjnych odpowiedzialnych za rozwój form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3" realizowanego na podstawie Umowy o dofinansowanie Projektu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Celem Projektu jest umożliwienie minimum 90% z pośród 828 osób (w tym 497K), tj. 746 (w tym 448) - przedstawicielom organów uchwałodawczych i wykonawczych jednostek samorządu gminnego oraz pracownikom jednostek samorządu gminnego odpowiedzialnym za organizację i finansowanie infrastruktury instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 z terenu 318 gmin makroregionu południowego (woj. małopolskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie) nabycia lub zwiększenia kompetencji w zakresie tworzenia i prowadzenia instytucji opieki nad dziećmi do lat 3, w szczególności w zakresie dotyczącym realizacji ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, poprzez realizację kompleksowego cyklu szkoleń do 31.10.2018.

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej: http://zlobki-poludnie.pl/makroregion-poludniowy-zdobywa-k3/