RELIGIA Dworcowa

Witam," Dzień Mamy" to wyjątkowy dzień obchodzony prawie na całym świecie, w naszym kraju obchodzimy go 26 maja. Święto to przypomina nam, jak ważne są w naszym życiu Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i piękny bukiet kwiatów za jej bezwarunkową miłość i trud  włożony w wychowanie.
Zadania dla wszystkich dzieci - wykonanie laurki dla mamy:
- proszę wydrukować dołączony w załączniku dowolnie wybrany przez dziecko obrazek, natomiast dzieci ten obrazek kolorują i wręczają mamie jako prezent z okazji ich święta. Jeżeli nie ma możliwości wydruku, dziecko może samo wykonać laurkę np. rysując serce otoczone kwiatkami lub sam bukiet kwiatów, czy też inny symbol wyrażający wdzięczność i miłość do mamy.
Zachęcam w tym dniu do odmówienia wspólnej modlitwy, prosząc w niej o zdrowie i błogosławieństwo dla każdej Mamy.
Pozdrawiam i wszystkim mamusiom życzę dużo zdrówka i radości ze swoich pociech.